Dětská technická univerzita

Plzeň

Dětská Technická
Univerzita
Fakulty Strojní

V letošním roce otevírá Fakulta strojní v Plzni již 7. ročník Dětské technické univerzity určené pro žáky 1. a 2. stupně základních škol a odpovídajících tříd víceletých gymnázií. Navazujeme tím na velmi úspěšné akce jako jsou Dny vědy a techniky, Noc vědců, DronFest a další, kterých jsme se v minulosti účastnili. Naší snahou je ukázat žákům, že technika nejsou jen dlouhé a složité matematické výpočty, které vídají v učebnicích, na tabulích nebo fotografiích, ale že to může být především zábava.

Pracovníci a partneři Fakulty strojní připravili roční program, který pomůže dětem nahlédnout do oblasti techniky zábavnou a hravou formou a dá jim možnost si řadu věcí také vyzkoušet. Kroužky budou probíhat od konce září v odpoledních hodinách od 15:15 každou středu v průběhu celého školní roku.

Pokud hledáte vhodný způsob, jak zabavit své děti, nabídnout jim možnost technického vzdělávání v příjemném kolektivu a zároveň je vést k zajímavé a perspektivní budoucnosti přihlaste je k nám na Dětskou technickou univerzitu.

V září se těšíme na setkání!