Dětská technická univerzita

Cheb

Dětská Technická
Univerzita
Fakulty Strojní

Aktualizace: Pobočka v Chebu nebude pro tento rok otevřena. Omlouváme se.

V letošním roce otevírá v Chebu Fakulta strojní 1. ročník Dětské technické univerzity, která je určená pro žáky 1. a 2. stupně základních škol a odpovídacících tříd víceletých gymnázií. Navazujeme tím na velmi úspěšné akce jako jsou Dny vědy a techniky, Noc vědců, DronFest a další, kterých jsme se v minulosti účastnili. Naší snahou je ukázat žákům, že technika nejsou jen dlouhé a složité matematické výpočty, které vídají v učebnicích, na tabulích nebo fotografiích, ale že to může být především zábava.

Pracovníci a partneři Fakulty strojní a Integrované střední školy Cheb připravili roční program, který pomůže dětem nahlédnout do oblasti techniky zábavnou a hravou formou a dá jim možnost si řadu věcí také vyzkoušet. Kroužky budou probíhat v odpoledních hodinách vždy jednou týdně v průběhu celého školní roku.

Pokud hledáte vhodný způsob, jak zabavit své děti, nabídnout jim možnost technického vzdělávání v příjemném kolektivu a zároveň je vést k zajímavé a perspektivní budoucnosti přihlaste je k nám na Dětskou technickou univerzitu.

 

V září se těšíme na setkání!